Karnawału czar

erawaBez kategorii

Mariaż muzycznych gatunków jednego wieczoru. Zapraszamy na baśń dla dorosłych.

Doskonale dobrany repertuar to wspaniałe dzieła operetkowe i największe hity kultowych widowisk musicalowych. Niesamowite metamorfozy sprawią, że znajdziemy się w wiedeńskiej operze, a za chwilkę… w amerykańskiej szkole z lat 70′. Znakomite aranżacje wielokrotnie nagradzanych utworów, choreografia i zjawiskowe kreacje wprowadzą wszystkich widzów w niepowtarzalny klimat.

KARNAWAŁU CZAR. BAŚŃ dla DOROSŁYCH – OPERA i MUSICAL w sobotę (18.02), godz. 18:00.

Bilety w cenie 40 zł będą dostępne w kasie MDK od wtorku, 17 stycznia lub online.

Opera i musical. Baśń dla dorosłych – to widowisko, które z powodzeniem wystawiane jest w całej Polsce. Usłyszymy najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Wisienką na torcie będą hity legendarnego zespołu ABBA.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, ich subtelnej gry scenicznej, tańca, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

OBSADA:

Joanna Wojtaszewska – sopran

Anna Jakiesz-Błasiak – sopran

Kamil Roch Karolczuk – tenor

Mikołaj Miko Król – tenor

Kameraliści Zespołu Operetkowego

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Gwarantujemy wiele wzruszeń oraz dobrą zabawę. Zachęcamy do wspólnego muzykowania!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz