Kino Konesera

erawaBez kategorii

Dobre połączenie kina zemsty ze społecznymi i emocjonalnymi kwestiami.

Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk. Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki. Nasza propozycja w marcowym Kinie Konesera to „Jeźdźcy sprawiedliwości”. Zapraszamy! 

KINO KONESERA: JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI już w poniedziałek, 4 marca, godz. 18:30.

Bilet – 15 zł

Nowy film zdobywcy Oscara – Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

Kilka słów o filmie 

Żona Markusa ginie w wypadku. Niebawem wdowca odwiedzają dwaj ekscentryczni nieznajomi, który twierdzą, że tragedia była wynikiem zamachu. Czy jednak akcja odwetowa, której wspólnie podejmują się mężczyźni, nie jest jedynie donkiszotowską walką z światem rządzonym przez przypadek?

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz