Koncert dla Babci i Dziadka

erawaBez kategorii

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Anny Jantar.

„Bursztynowej Dziewczyny”, jak mawiano o Annie Jantar pokoleniu seniorów przedstawiać nie trzeba. Każda jej piosenka niemal natychmiast stawała się przebojem. Hity z tamtych lat przypomni nam już 23 stycznia – Anna Żebrowska. Piosenkarka bazuje na repertuarze autorsko-coverowym. W swojej drodze artystycznej omija współczesne trendy. Preferuje śpiewanie piosenek o niewątpliwej, pełnej uroku melodyjności i z wartościowym tekstem. Czaruje publiczność łagodną i dźwięczną barwą głosu działającą niczym balsam oraz niebywałą zdolnością do przekazywania emocji.

Propozycja Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej na Dzień Babci i Dziadka to koncertowy „wehikuł czasu”. Starsi słuchacze przeniesieni wspomnieniami, a młodsi – wyobraźnią, do pełnych muzycznego uroku lat 70. minionego wieku. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania najpiękniejszych piosenek Anny Jantar. 

Koncert jest finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego 2020. Wstęp wolny. UWAGA! Bezpłatne wejściówki będzie można otrzymać w kasie MDK od piątku, 14 stycznia. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz