Koncert: Jejmość Operetka

erawaBez kategorii

W pięknym stylu pożegnaj z nami karnawał!

Karnawał rozpoczęliśmy z przytupem i w takim samym stylu go zakończymy! Serdecznie zapraszamy na koncert Jejmość Operetka – jedyny koncert operetkowy z kindersztubą i humorem. Publiczność oczarują Lady Sopran i Sir Tenor, a będzie im towarzyszyć instrumentalnie aż kwintet dżentelmenów!

JEJMOŚĆ OPERETKA – w sobotę (10.02), godz. 18:00.

Bilety w cenie 40 zł są już dostępne w kasie MDK, a także on-line na platformie www.biletyna.pl

W programie koncertu znalazły się największe dzieła twórców operetkowych. Podane zostaną na najwyższym poziomie za sprawą najbardziej eleganckiego Kwintetu Dżentelmenów. Instrumentaliści z wielką gracją, zasadami savoir vivre oraz najwyższym kunsztem muzycznym porwą Was do wspaniałego, baśniowego świata operetki. Sznyt prowadzącego jest wytworny, żartobliwy, momentami z zacięciem kabaretowym. Dzięki temu koncert jest bardzo lekki, przyjemny oraz bez zbędnego nadęcia 😉 Idealnie na koniec karnawału. 

W koncercie weźmie udział znakomita para solistów, którą media mianowały najgorętszą parą operetkową. Śpiew, gra aktorska, układy taneczne oraz żar emanujący od solistów dostarczy ogromną dawką endorfin, wzruszeń oraz dużą dawkę humoru. Przygotujcie się na wiele scenicznych niespodzianek, bo na koncercie przewidziane są efekty specjalne m.in.: kolorowe, mrugające światła i dymy sceniczne.

Oczarują Was:
Joanna Wojtaszewska – Lady Sopran
Kamil Roch Karolczuk – Sir Tenor
Kwintet Dżentelmenów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz