Muzyka kołem się toczy

erawaBez kategorii

Muzyczno-rowerowa niedziela przed nami. Warto wybrać się na nietypowe wydarzenie. 

Energia i radość ogarnia każde miejsce, do którego wjeżdża Orkiestra Na Dużym Rowerze. Sześciu znakomitych muzyków porywa do zabawy każdego, kogo spotka na swojej drodze. Tak będzie i w Rawie.

Już w najbliższą niedzielę (6.08), 6 dżentelmenów na nietypowym jednośladzie dotrze do serca naszego miasta. Rytmiczne kawałki w stylu pop-folk usłyszymy najpierw w parku, skąd Orkiestra wyruszy. Muzycy przejadą następnie ulicami: Parkową, Armii Krajowej i Wyszyńskiego, aby o godz. 17:15 wjechać na Plac Piłsudskiego.

Ale! Na plac przed ratuszem warto wybrać się znacznie wcześniej. Już od godz. 15:00 wszystko będzie kręciło się – a jakże – wokół roweru. My wiemy skąd wzięła się Orkiestra Na Dużym Rowerze i chętnie się tą wiedzą podzielimy prezentując historię tej wyjątkowej grupy. Na początku był celeryfer, potem… celeryfer dojrzewał… aż do roku 2021…

W programie także przejażdżki stylowym trycyklem, nauka jazdy na bicyklu, a wszystko przeplatane historycznymi inscenizacjami i oczywiście – jazdą na wysokim poziomie i to na 0‰. Będzie kameralnie, ale na pewno nie nudno!

Artystyczne Lato w Rawie rozkręca Miejski Dom Kultury wspólnie z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka, a eRawa.pl obejmuje jak jak zawsze patronatem medialnym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz