Plener malarski

erawaBez kategorii

Diabeł tkwi w szczegółach. Detale rawskiej architektury.

Każde miasto ma swoją historię, tradycje, architekturę, niepowtarzalny klimat. Tego lata zachęcamy lokalnych artystów, by pokazali mieszkańcom jego detale. Klamka, okno, brama, schodki – to szczegóły, na które na co dzień zazwyczaj nie zwracamy uwagi, nie zauważamy ich piękna. Mamy nadzieję, że uczestnicy letniego pleneru malarskiego pokażą nam je w najlepszej odsłonie. 

Malarska propozycja skierowana jest do młodzieży (od 12 roku życia) i dorosłych. Udział w plenerze jest BEZPŁATNY. Należy jednak zadeklarować swój udział. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected]. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska, adresu kontaktowego: e-mail i numer telefonu, a w przypadku osób nieletnich – także imienia i nazwiska dorosłego opiekuna wraz z danymi kontaktowymi. 

UWAGA! Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia 2023 r. (do godziny 16.00). Liczba miejsc jest ograniczona! Dlatego warto się pospieszyć. 

W czasie trwania pleneru każdy uczestnik zobowiązany będzie wykonać trzy prace: jedną akrylem na płótnie oraz dwie inną, dowolną techniką (pastel, ołówek, węgiel, cienkopis, tusz itp.). Opiekunami grup będą instruktorzy plastyki rawskiego Domu Kultury. Podsumowaniem pleneru będzie wystawa, która zaprezentowana zostanie w mini galerii w holu wystawowym MDKu. 

Projekt letniego pleneru malarskiego realizowany jest wspólnie z LGD Kraina Rawki. MDK pozyskał na ten cel dofinansowanie w ramach Grantów Krainy Rawki.  

Regulamin LPM dostępny jest na mdkrawa.pl, a także w siedzibie rawskiego MDKu. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz