Póki Polska żyje w nas

erawaBez kategorii

Świętujmy wspólnie 11 listopada! 

Zapraszamy Was na koncert „Póki Polska żyje w nas„. Pieśni legionowe i patriotyczne oraz najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe wykona dla nas Śpiewająca Rodzina Kaczmarków

Wydarzenie już w najbliższą sobotę (11.11) o godz. 18:00. Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie MDK lub on-line na stronie www.biletyna.pl.

Rozśpiewaną rodzinę tworzą:

Iwona  Kaczmarek – sopran
Piotr Kaczmarek – tenor
Wojciech Kaczmarek – baryton
Adam Kaczmarek – baryton

Rodzina śpiewa piosenki z najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę włoską, hiszpańską, filmową i pieśni patriotyczne. Regularnie występuje w filharmoniach, domach kultury, na różnego rodzaju koncertach organizowanych przez włodarzy miast i organizacje kościelne. Często koncertuje poza granicami kraju.

W Rawie Mazowieckiej koncert podzielony zostanie na dwie części. Spotkamy się 11 listopada, więc by podkreślić wagę Święta Niepodległości artyści najpierw zaśpiewają dla nas pieśni legionowe i patriotyczne. Druga część muzycznego spotkania będzie miała bardziej rozrywkowy charakter. Zabrzmią w niej najbardziej znane i lubiane przez publiczność pieśni, utwory operetkowe i musicalowe. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz