POROZMAWIAJMY O CZYSTYM POWIETRZU- spotkanie

erawaBez kategorii

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu „Porozmawiajmy o Czystym Powietrzu”, które odbędzie się w poniedziałek (4.03) o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Program „Czyste powietrze” posiada charakter ogólnopolski, to jednak doskonale pozwala odnaleźć się lokalnym potrzebom, uwzględniającym konieczność poprawy jakości życia mieszkańców danej społeczności. O tym, jakie korzyści dla Rawy i okolic mogą płynąć z propozycji wynikających z programu „Czyste powietrze” opowiedzą na spotkaniu w dniu 4 marca:

Paweł Sałek – Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy ds. ochrony środowiska, polityki klimatycznej i zrównoważonego rozwoju, radny sejmiku województwa łódzkiego, wcześniej pełnił funkcję Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska – Pełnomocnika Rządu ds. polityki klimatycznej w rządzie Premier Beaty Szydło i Premiera Mateusza Morawieckiego.

Mgr. inż. Krzysztof Melka – Były doradca Ministra Środowiska i Szef Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Katowicach. Aktualnie pracownik Zakładu Strategii Środowiskowych Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego. Specjalizuje się w ogrzewnictwie, wentylacji, ochronie atmosfery.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz