Queentet. Koncert na Dzień Kobiet

erawaBez kategorii

Wielkie przeboje nieśmiertelnego zespołu Queen specjalnie dla wszystkich Pań. 

Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie. Tak narodziła się 5-osobowa grupa QUEENTET. Na naszej scenie usłyszymy ich 9 marca. Będzie to wyjątkowy, muzyczny prezent od Miejskiego Domu Kultury i Piotra Irli, burmistrza Rawy Mazowieckiej z okazji święta wszystkich Pań!

Koncert: MUZYKA ZESPOŁU QUEEN w piątek (8.03) o godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie MDK oraz on-line —> Queentet – Rawa Mazowiecka, 8 marca | Kupuj Bilety Online – biletyna.pl

Zespół zaprezentuje na żywo największe przeboje „Quennsów”, takie jak “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, “We Are The Champions” “I Want It All”, “Anoher One Bites The Dust”, “Radio Gaga”, “Somebody To Love”, “Keep Yourself Alive”, “Bicycle Race” i wiele innych. Wszystkie w dynamicznych, rockowych wersjach.

Zespół tworzą:
– Sebastian Machalski (wokal)
– Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)
– Darek Wawrzyniak (gitara)
– Adam Manijak (fortepian/pianino)
– Tomasz Wrocławski (perkusja)

W tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu “Bohemian Rhapsody”. Po wielkim, muzycznych sukcesie ruszyli w Polskę z koncertami, by również w średnich i mniejszych miastach przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz