Rawska Szczypta Bluesa 2024

erawaBez kategorii

W kwietniu gramy bluesa! 

Każdy koncert Elizy i Kacpra to wyjątkowa przygoda pełna muzycznych uniesień i absurdalnego poczucia humoru. Ich piosenki to opowieści, w których niezwykle łatwo się zatracić. Przyjdź na koncert i zatrać się i Ty. Zapraszamy na Rawską Szczyptę Bluesa, której gwiazdą będzie w tym roku zespół KNEDLOVE

Zapraszamy w sobotę – 27.04 o godzinie 19:00. Bilety w cenie 30 zł są już dostępne w kasie MDK lub on-line na www.biletyna.pl

KNEDLOVE to duet muzyczno-życiowy (niekoniecznie w tej kolejności). Czerpią z wielu źródeł: z soulu, folku, jazzu, bluesa, ale tak naprawdę po prostu grają siebie. 

Zespół działa prężnie od 2021 roku i ma na koncie debiutancką płytę oraz występy na festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. na Suwałki Blues Festival, Valašský špalíček w Czechach czy Planet Laugarvatn na Islandii.

Aktualnie muzycy przygotowują się do premiery drugiego albumu zatytułowanego “Triumf sztuki nad rozumem”.  Jej premiera planowana jest na przełom kwietnia i maja. Artyści do współpracy zaprosili piątkę wspaniałych muzyków, którzy sprawili, że ich muzyka wybrzmi na nowym krążku z pełną mocą. Są to: Borys Sawaszkiewicz, Adam Partyka, Miłosz Skwirut, Bartosz Kołodziejski i Michał Bigulak. 

Rdzeń zespołu stanowią Eliza Sicińska (wokal, piano, gitara akustyczna) i Kacper Chmura (wokal, gitara akustyczna i elektryczna). W zespole grają także Miłosz Skwirut oraz Bartosz Kołodziejski i w takim właśnie składzie pojawią się na rawskiej scenie! 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz