Rawski BIG BAND zagra na Placu Wolności

erawaBez kategorii

Koncert połączony z pokazem mody ECO Fashion.

Serdecznie zapraszamy na drugi koncert w ramach projektów realizowanych w tym roku z miejskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem zaskoczymy Was połączeniem doskonale znanych przebojów i… pokazu mody! 

PIĄTEK, 23 czerwca, godz. 20:00. Plac Wolności w Rawie Mazowieckiej, wstęp wolny.

Głównym elementem wydarzenia jest koncert zespołu Rawski Big Band. Jest to nowy na polskiej scenie muzycznej zespół, złożony z przyjaciół i znajomych muzyków mieszkających w Rawie Mazowieckiej i okolicach. Powstał z naturalnej potrzeby pogrania wspólnie dobrej muzyki na żywo i głodu takich koncertów w rawskiej przestrzeni.

W składzie bandu znajdą się przede wszystkim instrumenty dęte, ale także sekcja rytmiczna i oczywiście wokaliści. Dzięki połączeniu doświadczenia i umiejętności zawodowych muzyków z pasją i finezją osób grających amatorsko powstała nowa jakość – rasowy Big band grający utwory wielkich artystów, takich jak Stevie Wonder, Michael Buble, Gordon Godwin, Earth, Wind & Fire, a także Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Krawczyka czy Roberta Janowskiego.

Koncertowi towarzyszyć będzie pokaz kolekcji ubrań „Cztery pory roku”. Powstała ona w 2022 roku w ramach projektu LOKOMOTYWĄ po WIEDZĘ ECOFashion, który rawski dom kultury realizował wspólnie z Łódzkim Domem Kultury.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz