Rawski Koncert Sztuki

erawaBez kategorii

Wraz ze Stowarzyszeniem Topory zapraszamy Was na cykl imprez pod tytułem: „Rawski Koncert Sztuki”. Już 26 września odbędzie się pierwsza impreza z tego właśnie cyklu, czyli: wieczór pamięci Jacka Kaczmarskiego.

W trakcie jej trwania będziecie mogli powspominać razem z nami tego niesamowitego Artystę i posłuchać dwóch koncertów poświęconych jego Twórczości.

Zagrają dla Was:
+ Trio Łódzko-Chojnowskie: zespół, który od wielu lat wykonuje pieśni tego Barda, interpretuje je oraz tworzy aranżacje do napisanych przez niego tekstów
+ Artur Kaczorek – znany z wieloletniego już wykonywania utworów Kaczmarskiego, założyciel „Grupy w obiektywie”- laureata nagród zdobytych podczas festiwali poświęconych Twórczości tego poety.

Ponadto zapraszamy do wysłuchania przygotowanej przez Huberta Jankowskiego prelekcji pt. : „Jacek Kaczmarski – życie i twórczość”, która pozwoli nam poznać bliżej tę jakże oryginalną postać oraz do obejrzenia wystawy grafik związanych z tą twórczością, które zostaną nam udostępnione przez Pawła Kocika.

Na spotkanie zapraszamy do Centrum Aktywności Kulturalnej w Boguszycach – tuż pod Rawą Mazowiecką na godzinę 18:00.

Koncerty, prelekcja oraz wystawa grafik będą dostępne całkowicie bezpłatnie.

Zadanie jakim jest „Rawski Koncert Sztuki” jest finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok „Łódzkie na plus”. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz