Rawskie Dni Muzyki Klasycznej Viva Italia

erawaBez kategorii

Rawskie Dni Muzyki Klasycznej to dwudniowe święto nie tylko melomanów, ale tych wszystkich, którzy uwielbiają słuchać muzyki na najwyższym poziomie. RDMK to wydarzenie, które takie doznania oferuje, a jego kolejna odsłona – jak zwykle w ostatni weekend września. Zapraszamy! 

Viva Italia – to propozycja sobotniego koncertu w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. 

Koszt biletu to 30 zł.

To będzie prawdziwa muzyczna uczta! Na naszej scenie wystąpi niesamowity, charyzmatyczny duet – tenor Ivo Orłowski oraz skrzypek Mariusz Kielan. Warto spędzić ostatnią sobotę września właśnie u nas. 

Kilka słów o artystach 

IVO ORŁOWSKI – solista scen muzycznych Warszawy, Gdyni, Poznania i Łodzi.
Tenor obdarzony wspaniałą barwą głosu, odtwórca wielu niezapomnianych ról musicalowych i operetkowych, ale także ceniony i wszechstronny aktor. Jest laureatem nagrody Grand Prix festiwalu teatralnego w Meksyku. Iwo Orłowski występował w spektaklach i koncertach w wielu krajach Europy, np.: w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Włoszech.
Iwo Orłowski obdarzony jest nie tylko zachwycającym głosem, ale także ujmującą osobowością i niespotykanym darem nawiązywania naturalnego i bezpośredniego kontaktu z publicznością. Każdy koncert z jego udziałem to gwarancja profesjonalnego show podnoszącego prestiż imprezy, a dla widzów to niesamowite przeżycia i wzruszenia, które na zawsze pozostają w ich pamięci. 

MARIUSZ KIELAN – absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
W 1996 roku, po ukończeniu studiów, rozpoczął współpracę z Polską Orkiestrą Radiową, której członkiem jest do dziś. Równolegle rozwijał swoje zainteresowania kameralistyką współtworząc kwartet smyczkowy „Scherzo” i „A.B.C.D.”
Od 2011 roku jest członkiem Orkiestry „Viva Iwo”, której twórcą jest Iwo Orłowski. Razem z Orłowskim tworzą brawurowy duet „Duo Viva Iwo” występując z ogromnym powodzeniem w wielu salach koncertowych w kraju i za granicą. Wspólnie aranżują i realizują autorskie podkłady muzyczne do własnych recitali.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz