ROCKOWANIE. Gramy Maanam

erawaBez kategorii

Wspólnie z Łódzkim Domem Kultury zapraszamy na bezpłatne warsztaty muzyczne w ramach festiwalu „Rockowanie. Gramy Maanam”!

Warsztaty odbędą się w czterech miastach partnerskich: Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, Wieluniu i Rawie Mazowieckiej. Będziemy gościć profesjonalnych muzyków 12-13 września 2020 r. 

Lokalny warsztat podzielony zostanie na 6 segmentów do wyboru – gitara, perkusja, wokal, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, realizacja dźwięku. Każdy warsztat będzie rozplanowany został na 2 dni – każdorazowo ok. 8 godzin (2 x 8h = 16h). 

Pierwszego dnia warsztaty zakończą się wspólnymi zajęciami wszystkich sekcji. Spotkanie przerodzi się w jam session – zbiorowe muzykowanie. Podsumowaniem warsztatów będzie krótki koncert otwarty dla lokalnej publiczności. Uczestnicy wspólnie z prowadzącymi zaprezentują utwory z twórczości zespołu Manaam opracowane podczas zajęć. 

Aby dany segment warsztatu został zrealizowany – na zajęcia muszą zapisać się minimum 3 osoby! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przesłanie Karty Zgłoszenia (patrz na dole strony; karta dostępna jest również na www.ldk.lodz.pl/rockowanie).

UWAGA!! Rekrutacja trwa do 16 sierpnia 2020 r. Zgłoszenie można przesłać mailowo pisząc na adres: [email protected] lub dostarczyć osobiście do naszej siedziby przy ul. Krakowskiej 6c w Rawie Mazowieckiej. O przyjęciu na listę, uczestnik zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty elektronicznej – wiadomość zwrotna wysłana zostanie na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia. 

WARSZTATY POPROWADZĄ:

wokal – Emilia Kudra

gitara – Bartek Grzanek 

klawisze – Jerzy Wcisło 

gitara basowa – Tomasz Zieliński 

perkusja – Paweł Stępień 

realizacja dźwięku – Piotr Mela 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz