Spotkanie z Tomaszem Sekielskim

erawaBez kategorii
Niesamowite spotkanie w rawskiej bibliotece zakończy cykl „Krwawa Rawa”. 

To będzie trzecie, a zarazem ostatnie spotkanie w ramach cyklu „Krwawa Rawa”. Jeśli ktoś nie był na poprzednich, tym razem nie może odpuścić. Przed wakacjami gościli w Rawie Jakub Żulczyk oraz Mariusz Czubaj. Wszyscy goście uznawani są za jednych z najpoczytniejszych autorów kryminałów w naszym kraju.

Tym razem w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej pojawi się Tomasz Sekielski. 

Zapraszamy Was już w przyszły czwartek (14.10) o godzinie 18:00. 

Projekt finansowany jest z miejskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. WSTĘP WOLNY. 

Kilka słów o autorze
Tomasz Sekielski ma w swoim dorobku przede wszystkim reportaże i książki publicystyczne. Popularność wśród czytelników przyniosły mu: trylogia „Sejf”, thrillery „Zapach Suszy” i „Smak suszy”, „Tylko nie mów nikomu”.

Na przestrzeni wieloletniej działalności dziennikarskiej Sekielski związany był z redakcjami m.in. TVN, TVN24, TVP1, TVP Info, tygodnika „Wprost”, portali Wirtualna Polska i Onet. Relacjonował przebieg wojny w Kosowie, wydarzenia związane z zatonięciem podwodnego okrętu atomowego „Kursk” czy też prace sejmowej komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził program „Teraz my!”.

Za publicystyczną i dziennikarską działalność uhonorowany został licznymi nagrodami. Jak mało kto orientuje się w zawiłościach i zakulisowych rozgrywkach polskiej polityki. Wiedza ta sprawia, że jego powieściowe thrillery tak sugestywnie działają na czytelnika. To wciągające bez reszty książki, których treść może mieć zadziwiająco dużo wspólnego z rzeczywistością.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz