#walentynki – konkurs plastyczny

erawaBez kategorii

Gadżet na Święto Zakochanych

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym #walentynki. Jest on adresowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. 

Praca powinna przedstawiać dowolny przedmiot, który można podarować bliskiej osobie z okazji obchodzonego 14 lutego Święta Zakochanych. Za gadżet uznaje się przede wszystkim breloczki, długopisy, torby, ale w przypadku Walentynek sprawdzą się również poduszki, kubki, baloniki, figurki zakochanych, wszelkiego typu serduszka itp. Zaskoczcie nas swoim pomysłem 😉

Jedna osoba może zgłosić TYLKO JEDNĄ pracę. Prace muszą zostać wykonane samodzielnie przez uczestników konkursu. Format dowolny. Technika dowolna (praca może być także stworzona w programie graficznym na komputerze). Liczy się pomysł i oryginalne wykonanie!

Na Wasze prace MDK czeka do 10 lutego 2021 r. (do północy). 

Konkurs przeprowadzony zostanie drogą on-line. Aby wziąć w nim udział należy wykonać pracę, sfotografować ją i plik z rozszerzeniem „jpg” przesłać:

– drogą mailową pisząc na nasz adres: [email protected]

– lub poprzez wiadomość na facebook’owym profilu MDK.

W wiadomości KONIECZNIE prosimy podać:

– imię, nazwisko i wiek autora, klasę i pełną nazwę szkoły

– imię i nazwisko prawnego opiekuna wraz z numerem kontaktowym

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 14 lutego – w Walentynki. 

UWAGA!! PODPOWIADAMY – najlepiej sfotografować gotową pracę na jasnym, jednobarwnym tle w świetle dziennym. Prosimy zwrócić uwagę na to, by widoczna na zdjęciu praca była WYRAŹNA.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz