Weekend z R. i rawskim MDKiem

erawaBez kategorii

„Weekend z R.”  to nasza propozycja na spędzenie sobotniego popołudnia. Miłośników komedii zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury.

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji w Rawie Mazowieckiej już 5 października. 

Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się, że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany  ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa. Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Reżyseria: Wojciech Błach

Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie): CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska DAISIE: Aneta Zając / Aleksandra Zienkiewicz ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski BOB: Robert Wabich / Jakub Wieczorek RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian Stankiewicz

Początek spektaklu o godz. 18.00. Bilety w cenie 85 zł – dostępne w kasie. 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz