Wieczór z nutą z Ameryki

erawaBez kategorii
Topory zapraszają na czwartą odsłonę Rawskiego Koncertu Sztuki. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w wersji on-line. 
 
So now we go to North America, USA. Why?
Tytuł tego konkretnego spotkania jest nieprzypadkowy, gdyż tak Zespół jak i Gość jednoznacznie kojarzą się właśnie z tym rejonem geograficznym. Amerykańskim snem, wolnością, muzyką, widokami, spełnieniem marzeń.

Joanna Derengowska, niegdyś Aśka Żebrowska pochodzi z Rawy Mazowieckiej. Była członkiem Stowarzyszenia Topory, teraz jest fotografem, podróżnikiem, odkrywcą nieoczywistej Ameryki i wyśnioną Mamą. Wraz z synem pokonała swoim amerykańskim wehikułem tysiące mil po autostradach i bezdrożach Stanów Zjednoczonych patrząc okiem nie turysty, a podróżnika, poznając ludzi, a nie przewodników turystycznych, odkrywając ducha miejsc, a nie ich zabytki i widoczki.

Muzycznie też nie będzie wątpliwości co do korespondencji z krajem pięćdziesięciu gwiazd na fladze, a to za sprawą formacji Arek Zawiliński Trio.
O Arku mówi się, że jest artystą skończonym, kompletnym. Dojrzały mężczyzna przenoszący swoje przeżycia, doświadczenia i przemyślenia na słowo i dźwięk, które łączą się w przepiękną mieszankę bluesa i serca. Arek nie gra bluesa. On JEST bluesem. Skąd takie śmiałe stwierdzenie? Z ucha i oka, kochani, które zachęcamy zaangażować w interakcję z nami podczas tego niezwykłego wieczoru. Arek wystąpi ze swoją sekcją rytmiczną i zabierze nas w odmęty swojej bieszczadzkiej, bluesowej duszy.

Na spotkanie zapraszamy Was przed ekrany monitorów na godzinę 18:00. Wydarzenie udostępnione będzie całkowicie bezpłatnie.
Zadanie „Rawski Koncert Sztuki” jest finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok „Łódzkie na plus”.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz