Women & Sax – koncert na Dzień Kobiet

erawaBez kategorii

Duet znany z najlepszych polskich klubów ponownie w Rawie Mazowieckiej. Łukasz Ludwicki Sax i DJ Kuba Król szykują specjalny liveact dla wszystkich Pań!

Choć to poniedziałek, zapowiada się szczególnie miło! 8 marca. Święto płci pięknej. Wspólnie z burmistrzem Piotrem Irlą zapraszamy na wyjątkowy koncert. Na scenie w Miejskim Domu Kultury wystąpi znakomity duet, który zdążyliście już poznać. Łukasz Ludwicki i Kuba Król zaproponują zróżnicowany set muzyczny z towarzyszeniem saksofonu. Znajdziecie w nim zarówno najbardziej znane współczesne przeboje, jak i evergreeny muzyki rozrywkowej lat minionych.

– Nie zapomnieliśmy również o entuzjastach muzyki klubowej – zapowiadają nasi artyści. – Wszystko stworzy spójną całość oraz będzie ukłonem w stronę płci pięknej, która dokładnie tego dnia obchodzi swoje święto.

Drodzy Panowie – zróbcie wyjątkowy prezent bliskim Wam kobietom. Drogie Panie – same zróbcie sobie prezent i spędźcie wieczór otulone przyjemnymi dla ucha dźwiękami! 

8 MARCA, godz. 18:00.

Bilet – tylko 10 zł!

UWAGA! Sprzedaż biletów rozpocznie się w kasie MDKu w poniedziałek, 1 marca od godziny 16:00. Ze względu na ograniczenia wynikające z rządowych obostrzeń, sala widowiskowa może być zajęta tylko w połowie – liczba biletów jest więc ograniczona. Warto zaplanować ten szczególny wieczór z wyprzedzeniem.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz