Zagrajmy dla Mieszka

erawaBez kategorii

Koncert dla Mieszka i pamięci Nadii w rawskim MDKu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny „Zagrajmy dla Mieszka”. Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia będzie zbiórka pieniędzy na pokrycie kosztów 2-letniej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach dla niezwykle uzdolnionego muzycznie 18-letniego Mieszka. Chłopak w czerwcu ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi. Jego historię możecie poznać zaglądając na stronę internetowej zbiórki na rzecz rawianina na www.siepomaga.pl. Ten szczególny koncert to także memoriał Nadii, którą zabrała sepsa.
Nadii się nie udało, ale Mieszko wygrał życie, pomóżmy mu stanąć na nogi – apelują organizatorzy koncertu.

ZAGRAJMY dla MIESZKA już w czwartek, 29.02 o godz. 17:30 w sali widowiskowej MDK.

Wstęp wolny, ale zachęcamy do wsparcia zbiórki choć symboliczną „cegiełką” w dowolnej kwocie.

Koncert wzbogaci ARTkiermasz. To inicjatywa MDKu wspierająca to charytatywne wydarzenie. W holu na parterze znajdziecie mini kramik z pięknymi pracami, które powstały w pracowni plastycznej i podczas organizowanych przez dom kultury plenerów malarskich. Zachęcamy by je zakupić i zabrać piękno, często związane z naszym miastem do własnego domu. 

W koncercie wezmą udział:

Orkiestra OSP Rawa Mazowiecka,

WESOŁE NUTKI, zespół taneczny działający przy MDK, który prowadzi pani Katarzyna Kierner,   

Rodzice na saksofonie dla swoich dzieci, czyli Michalina Sypka i Łukasz Chojnacki pod czujnym uchem i przy akompaniamencie Łukasza Ludwickiego.    

Warto być z nami! Nie możesz? Koncert będzie transmitowany na żywo, a zbiórkę możesz wesprzeć internetowo przez platformę www.siepomaga.pl

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz