Ferie z Toporami przeszły do historii. Czas na podsumowanie dwutygodniowej zabawy

erawaKultura
fot. Luiza Wieczorek
komentarzy

Dobra zabawa, uśmiech na twarzy oraz wspaniałe nagrody. Tak w skrócie można podsumować czas spędzony z Toporami. Ferie z miłośnikami fantastyki już za nami.

Stowarzyszenie Topory było jednym z współorganizatorów Rawskiej Feriady. Codziennie przez dwa tygodnie w klubie przy ul. Zwolińskiego 1 na uczestników czekało dużo atrakcji skierowanych zarówno do dzieci, jak i młodzieży.

fot. Luiza Wieczorek

Podczas  zimowego odpoczynku można się było sprawdzić w wiedzówkach, pograć w gry planszowe, czy chociażby poznać tajniki Japonii. Na głodnych i spragnionych, każdego dnia czekał również poczęstunek.
– Za nami siedemnaście dni wspaniałej zabawy z Wami w ramach akcji „Ferie z Toporami”. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze eventy, łącznie Klub Miłośników Gier i Fantastyki odwiedziły 422 osoby!!! Jesteśmy ogromnie wdzięczni Urzędowi Miasta Rawa Mazowiecka za wsparcie imprezy i włączenie jej do programu Rawskiej Feriady. Bardzo pomogli nam też przyjaciele z Braci Herbowej Ziemi Rawskiej oraz Cech Fantastyki „SkierCon”, którzy przeprowadzili wspaniałe dni tematyczne oraz Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. M. Kopernika, który udostępnił nam pomieszczenia na Rawski Dzień RPG – podsumowuje Małgorzata Stępniewska, rzecznik prasowy stowarzyszenia Topory.

Każdego dnia klub wypełniony był po brzegi. Odbywały się w nim turnieje gier na PlayStation, kalambury, a nawet nauka brydża. Każdy znalazł coś dla siebie. To z pewnością nie było ostatnie wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie, a na kolejne „Ferie z Toporami” zapraszamy już za rok.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz