Festiwal Piosenki Dziecięcej po raz XV. W rawskim MDK’u zaśpiewało 85 małych wykonawców…

erawaKultura
komentarzy

„Wlazł Kotek na Płotek” odbył się wczoraj (24.11) w rawskim domu kultury. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi soliści z całego powiatu rawskiego. Małych artystów dzielnie wspierali rodzice i nauczyciele.

Tak zaangażowanych artystów, ale i publiczność trudno spotkać na innym wydarzeniu w Rawie Mazowieckiej. XV Festiwal Piosenki Dziecięcej stał się ponownie okazją do zaprezentowania wokalnych umiejętności najmłodszych mieszkańców powiatu rawskiego. Na scenie MDK’u wystąpiło aż 85 solistów, których z zapałem dopingowali rodzice i nauczyciele. Nic więc dziwnego, że można było usłyszeć piosenki z dziecięcego repertuaru również w wykonaniu dorosłych. Wspólny trud i przygotowania oceniane były przez jury w składzie: Wojciech Szymański oraz Barbara i Janusz Furmańscy. 
Więcej zdjęć z festiwalu można zobaczyć tutaj. 

Tradycyjnie już najlepsze wykonania otrzymały wyróżnienia i okazjonalne dyplomy. 
Kategoria – do lat 5
Maja Piątkowska i Gabriel Ornafa (Przedszkole nr 1 w Rawie), Antonina Gil, Wojciech Kowalczyk i Amelia Rudzka (Przedszkole nr 3 w Rawie), Aleksandra Cheba, Pola Sputowska i Wiktor Nowakowski (Małe Niepubliczne Przedszkole „Słoneczny Domek” w Rawie).

Kategoria – klasy 0 – I
Antonina Guzek z Rawy Mazowieckiej, Maja Wolska (SP nr 2 w Rawie), Michalina Grzelak (SP w Konopnicy), Natalia Górecka (SP w Chodnowie), Zuzanna Kowalczyk i Julia Pruszczyk (ZS w Sadkowicach), Nikola Stasiewicz i Maja Dziuba (SP nr 4 w Rawie), Julia Małachowska (ZS w Regnowie), Julia Skóra (SP nr 1 w Rawie), Julia Mikuła (ZS w Cielądzu), Oliwia Sępniewska (SP w Pachach), Natalia Jankowska i Mateusz Sawicki (SP w Starej Wsi).

Kategoria – klasy II-III
Dominika Korbeń i Oliwia Wieteska (SP nr 2 w Rawie), Barbara Szczepaniak (SP w Chodnowie), Daria Wróblewska z Rawy Mazowieckiej, Marta Janus i Miłosz Mroczkowski (SP w Błażejewicach), Magdalena Nogańska (ZS w Sadkowicach), Joanna Miśkiewicz, Zuzanna Tomczyk i Natalia Małachowska (SP nr 4 w Rawie), Marianna Gołota (SP nr 1 w Rawie), Patrycja Miros (ZS w Cielądzu), Wiktoria Królik (ZS w Kurzeszynie), Alicja Dobrosz, Angelika Dąbrowska i Oliwia Lerka (ZS w Lubani), Alicja Karpińska (ZS w Pachach), Zuzanna Pakuła (SP w Starej Wsi).

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz