Garść informacji zza tenisowego stołu. Rawscy zawodnicy zgarniają 1 lokaty

Minione tygodnie okazały się być owocne dla zawodników rawskiego klubu MLUKS Dwójka. Tenisiści zgarnęli zwycięstwa na ostatnich turniejach.

Ostatni weekend (2-4.02) to sukces Marcela Błaszczyka, który reprezentował Rawę Mazowiecką w Łaziskach Górnych, gdzie odbywało się II Grand Prix Polski Żaczek i Żaków. Rawski zawodnik do tych zawodów przystępował jako numer jeden i rzeczywiście pokazał się z jak najlepszej strony. Marcel pokonał wszystkich swoich przeciwników w drodze do zwycięstwa i tym samym zajął 1 miejsce.

Poprzedni turniej, tym razem odbywający się w Łodzi, także okazał się być dobrym czasem dla MLUKS Dwójki. 28 stycznia odbył się tam III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów i oczywiście nie mogło na nim zabraknąć tenisistek i tenisistów z rawskiego klubu, który reprezentowali: Wiktoria Wróbel, Wiktoria Wrzosek, Katarzyna Gierach, Eliza Brzęczek, Marcel Błaszczyk, Brajan Błaszczyk, Tomasz Winiarski oraz Kuba Kwapiś.

Najlepiej wśród Juniorek zaprezentowała się Katarzyna Gierach, która w finale pokonała swoją klubową koleżankę Elizę Brzęczek. Na najniższym stopniu podium stanęła Wiktoria Wróbel. Natomiast w turnieju Juniorów najlepiej wypadł Kuba Kwapiś, który w tym turnieju zajął 1 miejsce. Na 4 miejscu sklasyfikowano Marcela Błaszczyka.

Kasia, Eliza oraz Kuba dzięki zdobytym lokatom uzyskali bezpośredni awans do III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów, który zostanie rozegrany w dniach 23-25 lutego w Łomży. Gratulujemy sukcesu na turnieju wojewódzkim oraz życzymy powodzenia na turnieju ogólnopolskim.