Gigantyczne scrabble na rawskim zamku. W poniedziałek (9.06) odbędzie się flashmob mający udowodnić, że Rawa jest najmilszym miastem w Polsce…

erawaMagazyn
komentarzy

Najbliższy poniedziałek w Rawie Mazowieckiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W ramach plebiscytu na „najmilsze miasto w Polsce”, rawianie wezmą udział w największym graniu jakie do tej pory miało miejsce w mieście. Impreza plenerowa zaplanowana jest w charakterystycznym dla Rawy miejscu, czyli na terenie Zamku Książąt Mazowieckich.

plakat_Wielkie Granie

fot. Oficjalne zaproszenie do wspólnego grania.

W ubiegłym roku przytulanie rawskiego Zalewu Tatar, teraz „Wielkie Granie Pod Chmurką”. W niecodziennym wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Rawy, którzy przyjdą w poniedziałkowy ranek (9:00) na dziedziniec rawskiego zamku. Wystarczy zabrać ze sobą, gry, koc, a nawet kosz piknikowy. Finał lokalnej akcji zaplanowany jest na godzinę 11:00, kiedy to rozegrane zostaną gigantyczne scrabble.

Największe granie w mieście to kolejne wydarzenie, które ma przybliżyć Rawę do zwycięstwa w plebiscycie na najmilsze miasto w kraju. Zachęcamy do wspólnej zabawy i zapraszania wszystkich do wzięcia udziału w rawskim flashmobie.

Wydarzenie na Facebook’uhttps://www.facebook.com/events/231818510361121/

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz