Godzeni przez Policję. Dwaj kierowcy samochodów ciężarowych w powiecie rawskim potrzebowało pomocy policjantów, aby wyjaśnić sprawę kolizji.

erawaPowiat
komentarzy

Do kolizji doszło dziś rano (18.01) na drogach powiatu rawskiego. Dwaj kierowcy samochodów ciężarowych marki Volvo, którzy przyczynili się do wypadku, pogodzeni zostali dopiero przez policyjny mandat.

Mężczyźni prowadzący samochody ciężarowe marki Volvo otarli się o siebie, minąwszy miejscowość Cielądz w powiecie rawskim. Kolizja miała miejsce ze względu na nieprawidłowo wykonywany manewr wymijania. Otarcie samochodów, do którego doszło, wywołało spór między 31 i 22-letnim kierowcą.

Dopiero interwencja policjantów i wystawienie dwóch mandatów w wysokości 250 zł każdy, pogodziło skłóconych kierowców.

Ten wypadek, który zakończył się pogodzeniem kierowców, nie był jedynym. Wczoraj (17.01) w późnych godzinach popołudniowych, na ulicy Niepodległości w Rawie Mazowieckiej, 27-letni kierowca Fiata Pandy doprowadził do zderzenia z drugim samochodem osobowym. Kierowca z Białej Rawskiej nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z Fiatem Seicento, prowadzonym przez 44-letniego mężczyznę.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 300 zł – podaje Karolina Sokołowska z rawskiej Komendy Powiatowej Policji.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz