Gospel Rain w Rawie Mazowieckiej. Takiej okazji nie można przegapić!

erawaKultura
facebook.com/GospelRain - KarolaSykut
komentarzy

Zespół Gospel Rain zagra w rawskim MDKu. Niecodzienna okazja do posłuchania jednego z najstarszych zespołów w Polsce, stworzonych z chrześcijańskiej inspiracji, już w sobotę (7.01). 

facebook.com/GospelRain

facebook.com/GospelRain

Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zaprasza na kolejne wspólne kolędowanie. Tym razem ze względu na wymogi techniczne, koncerty „Emanuel – Pieśń o Narodzeniu” w wykonaniu zespołu Gospel Rain odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. 

Gospel Rain to kilkudziesięcioosobowa grupa, tworzona przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór, wspierana przez znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności koncertowej, która objawia się w autentycznym, żywym kontakcie z publicznością. W roku 2016 Gospel Rain świętowało swój jubileusz 25-lecia istnienia.

Po raz pierwszy grupa zebrała się w Lublinie w sierpniu 1991 roku, bezpośrednio po historycznym Światowym Spotkaniu Młodzieży w Częstochowie, w którym wziął udział Jan Paweł II. Założycielem i liderem zespołu jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel.

Teraz Gospel Rain zawita do Rawy, gdzie zagra aż dwa koncerty o godz. 17:00 i 19:00. W repertuarze pojawią się najpiękniejsze kolędy i pieśni uwielbienia w nowych, znakomitych aranżacjach muzycznych łączących piękną, polską tradycję z nowoczesnymi stylami i trendami muzycznymi z projektu „EMMANUEL. Pieśni o Narodzeniu.”

Bilety można kupić w kancelarii parafii – koszt to 35 zł.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz