Gramy już po raz 30! Rawa Mazowiecka i Biała Rawska przyłączają się do WOŚP

erawaMagazyn
wosp.org.pl
komentarzy

Powiat rawski zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Część wydarzeń odbędzie się w sieci, ale w niektórych możecie wziąć udział w realu. 

Już w najbliższą niedzielę (30.01) w całej Polsce odbędzie się 30. Finał WOŚP. Przygotujcie więc portfele. W tym roku gramy dla dzieci. Za zebrane środki zostanie zakupiony sprzęt potrzebny do zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Za rawski sztab już tradycyjnie odpowiada Stowarzyszenie Rawa i Przyjaciele. 

Na ulicach całego naszego powiatu pojawi się 125 wolontariuszy, z czego aż 25 to uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej. 

W Rawie większość wydarzeń odbędzie się on-line. W niedzielne popołudnie (godzina 13:00) na Facebook’owym profilu Stowarzyszenia wystartuje transmisja z 30. Finału. W programie znajdą się występy artystyczne, pokaz talentów, a także wywiady, nie zabraknie też wejść na żywo ze sztabowego studia i quizu „Przejrzyj na oczy”. 

Także w sieci znajdziecie licytacje. Już teraz możecie zacząć walczyć o ciekawe fanty –> „Licytacja 30 finał Stowarzyszenie Rawa i Przyjaciele sztab:6421”. Wszystkie licytacje zostaną zakończone w niedzielę o 18: 59. 

Jedyny punkt programu, w którym możecie wziąć udział na żywo to I Bieg Morsa WOŚP 2022. Start w niedzielę o godzinie 10:00, oczywiście nad zalewem Tatar. Chętni nie tylko pobiegną, ale też wejdą do wody. Na chętnych czekać będzie ciepła kiełbaska oraz mobilna sauna. Tym razem nie obowiązują wcześniejsze zapisy. 

Zupełnie inaczej Finał zapowiada się w Białej Rawskiej. Tu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury program wygląda tak:
W godzinach 14-16:

* występ Kapeli Bialskiej
* licytacje gadżetów WOŚP
* występ grupy tanecznej
* licytacje gadżetów WOŚP
* występ zespołu Marcepan

W godzinach 17-19:

* występ zespołu The Biut
* licytacja gadżetów WOŚP
* występ grupy tanecznej
* licytacja gadżetów WOŚP
* występ zespołu The Biut.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz