Granie na piątkę, publiczność na trójkę. Imprezą Summer Urban Vibe rozpoczęła się tegoroczna Letnia Ofensywa Kulturalna…

erawaKultura
komentarzy

Imprezą Summer Urban Vibe rozpoczęła się tegoroczna edycja Letniej Ofensywy Kulturalnej w Rawie Mazowieckiej. Cykl letnich imprez w kilku przypadkach zagospodarowywany jest przez inicjatywy samych mieszkańców. Wczorajsza elektroniczna impreza to inicjatywa Łukasza Grzyba. Mimo sporego zaangażowania w organizację wydarzenia, frekwencja nie była satysfakcjonująca. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Pierwsze co dziwi to fakt małej aktywności podczas tanecznych wydarzeń.

Wczoraj nad rawskim zalewem publiki nie brakowało, choć miejsce przed sceną przez długi czas świeciło pustkami. Jak zwykle sytuacja delikatnie zaczęła poprawiać się po zmierzchu, jednak wtedy koniec elektronicznego grania był już na horyzoncie.
– Ta impreza pokazała, że zaczynając o 20:00, a kończąc o 24:00, ludzie będą się chcieli jeszcze dalej bawić. Myślę, że gdybyśmy zaczęli o 22:00 i pograli do 2:00, minimum, to na pewno dalibyśmy radę. – mówi Łukasz „Kret” Grzyb, inicjator wydarzenia.

Starannie przygotowane sety na scenie przedstawili DJ’e z Rawy Mazowieckiej oraz Skierniewic: Woszczu, Kret, Gregory Cage oraz Active. Mimo drugiej edycji, która znów pozostawiała wiele do życzenia, jeśli chodzi o frekwencję, inicjatorzy wydarzenia nie poddają się. Wiele wskazuje na to, że również za rok takie brzmienia będą promowane nad rawskim zalewem. Formalnym organizatorem wydarzenia był Miejski Dom Kultury.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz