Grażyna Dębska najbardziej aktywną radną według Internautów eRawa.pl. W naszym plebiscycie oddaliście blisko 300 cennych głosów…

erawaMiasto
komentarzy

Blisko 300 głosów oddaliście w naszej ankiecie dotyczącej najbardziej aktywnego radnego rawskiej Rady Miasta. To wyjątkowo ważny plebiscyt, który na dużą skalę pokazuje głos rawskich Internautów. I choć aktywność każdy rozumie i ocenia inaczej, plebiscyt, szczególnie samym miejskim rajcom, powinien dać do myślenia. Najbardziej aktywnym członkiem Rady Miasta, według Internautów eRawa.pl, została przewodnicząca rady Grażyna Dębska.

Przewodnicząca łącznie zdobyła 127 głosów, co daje ponad 40 procent wszystkich wskazań. Jak sama mówiła w pokonkursowej rozmowie z serwisem eRawa.pl, „aktywność” radnych bardzo trudno jest zdefiniować. Nie każdy jest w stanie obiektywnie ocenić naszą pracę nie biorąc udziału w sesjach, komisjach, czy życiu publicznym miasta – stwierdza radna Dębska. Nie zawsze radny, który najgłośniej krzyczy jest tym najbardziej aktywnym – dodaje.

Przewodnicząca rady z wyników jest oczywiście zadowolona i obiecuje, że to mobilizacja do dalszych działań. Jak sama stwierdziła, ocena Internautów to globalna ocena danego człowieka za całość jego pracy, a także rozpoznawalność jego osoby.

Radna Grażyna Dębska w samorządzie pracuje już 14 lat. W radzie miasta zasiada od 4 kadencji, od dwóch przewodniczy temu kolegialnemu organowi.

Nasz plebiscyt to niewątpliwy test popularności. Kapitał i tak ogromna przewaga w ocenie, może dawać szansę także na kolejne samorządowe sukcesy. My pytaliśmy, między innymi, o potencjalną możliwość ubiegania się o fotel… burmistrza miasta. Tu jednak Pani Grażyna Dębska puentuje krótko – trzeba mierzyć siły na zamiary. Startować można zawsze, ale w ten sposób bierze się na siebie ogromną odpowiedzialność. Ja dobrze czuję się z tym, co robię teraz. I dopóki będę mieć poparcie moich wyborców, będę startować na radną – dodaje.

My oczywiście gratulujemy i dziękujemy Wam za oddane w ankiecie głosy. To ważne, by wyjątkowa, aktywna społeczność rawskich internautów potrafiła wyrażać swoje zdanie.

Poniżej pełne wyniki przeprowadzonego przez nas głosowania.

[poll id=”10″]

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz