Groźnie wyglądający wypadek bez konsekwencji. 25-letnia kierująca zaliczyła miękkie lądowanie w rowie…

erawaPowiat
komentarzy

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na powiatowej drodze łączącej miejscowości Pukinin oraz Regnów. Młoda kierująca nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni i wylądowała w rowie. Na jej szczęście skończyło się rozbitym autem i 200 złotych mandatu.

25-latka Oplem Astrą podróżowała od Pukinina w kierunku Regnowa. Na prostym odcinku drogi, kobieta straciła panowanie nad autem i zjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście lądowanie poza drogą było miękkie, samochód zatrzymał się na boku. 25-latka pomimo zniszczonego auta oraz 200 złotych mandatu, może mówić o szczęściu. Dość szczelnie obsadzona drzewami droga, w wielu miejscach, nie pozwala na takie błędy. Prawdopodobną przyczyną utraty kontroli nad pojazdem było niedostosowanie prędkości do panujących warunków.

Wczoraj nie popisali się także inni zmotoryzowani. Rawscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących, w tym jednego rowerzystę na podwójnym gazie. Miłośnik jednośladów okazał się rekordzistą wczorajszego dnia. 53-letni mieszkaniec Cielądza wydmuchał ponad promil alkoholu.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz