Groźny wypadek w powiecie rawskim. Kierowca i pasażerka z dachującego Opla trafili do szpitala…

erawaPowiat
komentarzy

Prawdopodobnie zbyt szybka prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj (20.03) późnym wieczorem w Stolnikach w gminie Cielądz, na drodze z Rawy Mazowieckiej do Nowego Miasta. Samochód osobowy marki Opel Vectra wypadł z drogi i dachował. Podróżujące nim dwie młode osoby trafiły do szpitala. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku i dachowania samochodu doprowadził 26-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego, który prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem.
– Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń i wypisał się ze szpitala w Nowym Mieście, do którego trafił po zdarzeniu. Ranna natomiast została 24-letnia pasażerka. Z obrażeniami ciała pozostała w rawskim szpitalu – informuje nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Policja, która pracowała na miejscu ustala przyczynę i okoliczności zdarzenia. Z powodu wypadku droga z Rawy do Nowego Miasta, na czas trwającej blisko 3 godziny akcji, została częściowo zablokowana. Na miejscu wypadku pracowały dwa zastępy Straży Pożarnej, PSP Rawa Mazowiecka, OSP Cielądz, Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz