Humorystyczny prezent na 18 urodziny przyjaciela. Wyróżnij się oryginalnym upominkiem

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Osiemnastkowa impreza urodzinowa to jedna z pierwszych poważnych imprez w życiu człowieka. Nikogo jednak nie zaskoczymy stwierdzeniem, że będzie to wyłącznie pozorna powaga wydarzenia. Wkraczanie młodego człowieka w pełnoletniość to jeden z najlepszych momentów, aby zaproszeni goście sprezentowali solenizantowi upominek stricte humorystyczny. Jeżeli mowa o 18 urodzinach, podarek powinien przede wszystkim wywoływać salwy śmiechu u obdarowywanej osoby. Należy tu podkreślić, że dobry prezent będzie powodem do radości także kilka lat po jego wręczeniu. Jak taki upominek przygotować i czym się kierować w trakcie zakupów? W tym artykule odpowiemy Ci na takie pytania! Weź coś do notowania i zapisz najważniejsze uwagi. Jesteśmy przekonani, że pozwolą one na zamówienie najlepszego, humorystycznego prezentu na całej imprezie. Zapraszamy!

Poznaj trendy tego roku! To najlepsze humorystyczne prezenty na 18

W humorystycznych prezentach urodzinowych najważniejsze jest to, żeby wywołały efekt „wow”. I to już od chwili wręczenia upominków. Co ciekawe, tego typu segment prezentów od dawna cieszy się ogromną popularnością wśród zakupujących. Jakie dokładnie akcesoria są aktualnymi trendami?

* spersonalizowane koszulki z humorystycznym nadrukiem
* humorystyczne plakaty nawiązujące do hobby i zainteresowań solenizanta
* albumu fotograficzne zawierające zdjęcia solenizanta
* groteskowe grafiki/plakaty do zawieszenia na ścianę
* karykaturalne figurki znanych i lubianych postaci
* akcesoria znane z życia codziennego w humorystycznym wydaniu

Kupując dowolną rzecz z wyżej wymienionej listy pamiętaj o tym, aby ją odpowiednio dopasować do solenizanta. Mowa tu o personalizacji, gdzie ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia. Użycie imienia w formie grawerunku lub nadruku na prezencie jest zbyt oklepane? Nie musisz dwa razy powtarzać. Większość kreatorów daje możliwość umieszczenia dowolnej sentencji na podarku. Zrób to całkowicie po swojemu!

Pomożemy Ci kupić prezent humorystyczny, będący jednocześnie funkcjonalnym gadżetem

Źródło dotyczące humorystycznych prezentów na osiemnaste urodziny jest naprawdę ciężkie do wyczerpania. Kto powiedział jednak, że tego typu upominek nie może być funkcjonalny? Przecież bardzo dobrze znasz zasadę – wyłącznie użyteczne podarki można zaliczyć do grupy udanych. Tych które nie zostaną po krótkim czasie rzucone w kąt. Inspiracji w takim aspekcie także będzie kilka. Co powiesz, na spersonalizowany zestaw karafki oraz szklanek do whisky? A może indywidualnie stworzona, imienna piersiówka? Twój przyjaciel powinien ucieszyć się również z drewnianych szkatułek na czasomierze oraz inne akcesoria. Oczywiście pod warunkiem, że jest fanem zegarków. Niezależnie na co się zdecydujesz, warto dodatkowo wzbogacić prezent o elementy personalizacji. Tak. W tym przypadku także możesz nanieść dedykowany nadruk bądź grawerunek. I tutaj znowu obowiązuje zasada kreatywności ograniczonej wyłącznie przez wyobraźnię. Jeżeli przychodzi Ci do głowy ulubiony cytat z często nuconej piosenki przyjaciela – skorzystaj z niego. A może życzenia urodzinowe, napisane w nieco bardziej humorystycznej konwencji? Dowolność w tym zakresie sprawia, że opcja spersonalizowania prezentu dla wielu jest niezwykle kusząca. Tym bardziej, że sklep online MURRANO oferuje ją całkowicie za darmo. Musisz z niej skorzystać zwłaszcza, jeżeli zależy Ci na tym, żeby upominek niósł za sobą wysoką wartość sentymentalną. Taki prezent na 18 od Murrano okazuje się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, czyli wyborem o lepszym od utartych schematów i szablonowych akcesoriów, całkowicie niedopasowanych do solenizanta.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz