II edycja kampanii „Kocham Polskę” już w najbliższą sobotę (15.02). Akcję organizuje Młodzież Wszechpolska

erawaMagazyn
fot. Młodzież Wszechpolska z Rawy Maz.
komentarzy

Już niebawem Młodzież Wszechpolska z Rawy Mazowieckiej po raz drugi w naszym mieście przeprowadzi kampanię społeczną „Kocham Polskę”. Narodowców po raz pierwszy spotkacie również w Białej Rawskiej. 

W opisie wydarzenia promującego kampanię, znajdującego się na profilu Młodzieży Wszechpolskiej z Rawy Mazowieckiej, znajdujemy informacje:

„Młodzież Wszechpolska serdecznie zaprasza mieszkańców Rawy Mazowieckiej na kolejną edycję ogólnopolskiego wydarzenia – Kampania Społeczna Kocham Polskę.

Celem cyklicznej akcji Kocham Polskę jest przypomnienie Polakom, by pamiętali o miłości do Ojczyzny poprzez wręczanie plakatów akcji – stąd też nieprzypadkowe jest to, że Kocham Polskę przeprowadzane jest w okolicach 14 lutego. W codziennym zabieganiu często zapominamy o tym, co ważne i co kochamy. Niektórym wręcz trzeba na nowo uświadomić pryncypialność postaw patriotycznych.(…)

Poza plakatami jako Młodzież Wszechpolska z Rawy Mazowieckiej zorganizujemy happening, który poruszy problem smogu w naszym mieście”.

Tematyką tegorocznej kampanii jest ekologia. Wszechpolacy przeprowadzanie akcji rozpoczną w sobotę (15.02) o godzinie 10:00. Według planu ma trwać ona około dwóch godzin. Tego dnia znajdziecie ich w pobliżu MDKu.

Jeśli ktoś z Was chciałby otrzymać egzemplarz plakatu, a nie może odebrać go w podanym terminie, wystarczy skontaktować się z narodowcami poprzez fanpage na Facebook’u.
Źródło: Młodzież Wszechpolska/Bartek Florek

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz