II Międzyośrodkowe Zawody Jeździeckie za nami. Młodzież z rawskiego Ośrodka Socjoterapii tym razem bawiła się w stajni…

erawaMagazyn
komentarzy

W miniony piątek (17.06) w Stajni Pukinin, nieopodal Rawy Mazowieckiej, odbyły się Międzyośrodkowe Zawody Jeździeckie. Podczas drugiej odsłony wydarzenia, uczniowie rawskiego Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii gościli kolegów z Młodzieżowego Ośrodka Księży Orionistów z Warszawy. Zabawie w rodzinnej atmosferze nie było końca.

I choć zawody powinny kojarzyć się głównie z rywalizacją, podczas tej imprezy chodziło przede wszystkim o integrację i dobrą zabawę. Spotkanie zapoczątkowały konkurencje na końskim grzbiecie, w których wzięli udział wszyscy uczestnicy zajęć hipoterapii oraz specjalne pokazy zaawansowanej grupy młodzieży z warszawskiego ośrodka. Nie zabrakło też licznych tematycznych atrakcji przygotowanych właśnie z okazji tegorocznych zawodów.
– Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Początkowo konkurowali tylko wychowankowie ośrodków, ale zabawa była niesamowita gdy dołączyli wychowawcy – Anna Stępniak z Zespołu Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej.

Całą zabawę zakończyło wspólne grillowanie do późnych godzin wieczornych.
– Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile i za domową, życzliwą atmosferę. Dziękujemy również koniom, bo bez nich nie byłoby tylu doświadczeń, radości oraz przeżyć – dodaje Anna Stępniak.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentfot. Zespół Placówek Specjalnych

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz