Integracja i profilaktyka poprzez dobrą zabawę. Jak zawsze razem z Białą Rawską zapraszamy na piknik „Żyj zdrowo na sportowo”…

erawaBiała Rawska, Kultura
komentarzy

Najpierw badania profilaktyczne, teraz wspólna zabawa z pozytywnym, edukacyjnym przesłaniem. Tak właśnie wyglądać będzie kolejny piknik rodzinny w Białej Rawskiej, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (5.08).

Bialszczanie od lat najpierw poddają się profilaktycznym, bezpłatnym badaniom, aby później wspólnie się bawić. Podobnie będzie w niedzielę, kiedy to odbędzie się kolejna odsłona pikniku „Żyj zdrowo na sportowo”. 

Nie od dziś wiadomo, że w Białej Rawskiej, w pobliżu miejskiego kąpieliska, przygotowywane są atrakcje wyzwalające ruch. Bo przecież o to chodzi, aby przez zabawę wpajać pozytywne zachowania i nawyki. 

Niedzielny piknik jest jedną z większych imprez, które odbędą się w te wakacje w Białej Rawskiej. Autorskie wydarzenie skupia się na promocji zdrowego stylu życia, dlatego w programie między innymi, zawody strzeleckie, pchnięcie kulą, „Summer Time” z Aktywnymi, wyścigi na wodzie, turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Białej Rawskiej, czy wreszcie Beach Party, a później kino w plenerze. 

Podczas pikniku nie zabraknie również obecności służb mundurowych. Oni również na ten dzień przygotowują specjalne pokazy i zabawy. Wydarzenie „Żyj zdrowo na sportowo” startuje o godzinie 15:00 na ternie OSiR-u. Szczegóły na załączonym plakacie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz