IX Forum Promocji Województwa Łódzkiego po raz kolejny w powiecie rawskim. Dla Internautów przygotowano specjalną transmisję on-line…

erawaMagazyn
komentarzy

Forum Promocji Województwa Łódzkiego na dobre zadomowiło się w Ossie, miejscowości położonej w powiecie rawskim. Cykliczna inicjatywa jest narzędziem efektywnego i profesjonalnego zarządzania marką regionalną, a także miejscem umożliwiającym wymianę doświadczeń, dotyczących bieżących trendów rynkowych. Podczas najbliższych dwóch dni w Ossie wykłady i warsztaty poprowadzi szereg specjalistów, w tym ludzie z branży medialnej, blogerzy, szefowie agencji kreatywnych, czy też fachowcy w dziedzinie mediów społecznościowych. 

Najbliższe dwa dni już dziewiątego forum promocji będą poświęcone na zdecydowanie merytoryczne spotkanie. I tym razem całości wydarzenia będzie towarzyszyć metoda design thinking, która podczas tegorocznej edycji będzie myślą przewodnią wykładów i panelu dyskusyjnego.
– Będziemy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie projektowania usług, nowoczesnych metod zarządzania i nowych technologii w dziedzinie marketingu oraz kreatywnego tworzenia innowacji. Zastanowimy się nad wpływem efektu miejsca na produkty i usługi, a także poznamy skuteczne metody zaproszenia turysty na weekend. Podczas panelu będziemy dyskutować o tym, czy każde miejsce może skorzystać z efektu pochodzenia – mówi Witold Stępień marszałek województwa łódzkiego.

Pierwszy dzień poświęcony będzie na wykłady o konkretnej tematyce. Natomiast druga część, a więc zakres warsztatów, uzależniony zostanie wyłącznie od zapotrzebowania samych uczestników.

Szczegółowy program dwudniowego forum znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia http://promocja.lodzkie.pl/agenda. Choć nie każdy może pozwolić sobie na bezpośredni udział w inicjatywie, organizatorzy po raz kolejny zagwarantowali Internautom alternatywne rozwiązanie. Podczas pierwszego dnia (16.06) spotkania uruchomiona zostanie specjalna transmisja on-line, podczas której będzie można wirtualnie wziąć udział w przygotowanych wykładach. Transmisja będzie dostępna na kanale You Tube Województwa Łódzkiego.

* Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz