Jak kończyć ferie to z przytupem i to najlepiej w tańcu. W Rawie Mazowieckiej zapraszamy na Bal Karnawałowy i dyskotekę!

erawaMagazyn
komentarzy

Dobiega końca dwutygodniowa przerwa zimowa. Jednak ferie w Rawie Mazowieckiej nie mogą zakończyć się po cichu. Sposobem na to z pewnością będzie sobotnie (10.02) wydarzenie przygotowane w okolicy lodowiska przez ZGO Aquarium Rawa.

Jak na dłużej zapamiętać mijającą rawską Feriadę? Metoda jest banalnie prosta. Weźcie udział w Balu Karnawałowym! Całe wydarzenie odbędzie się przed, ale i na płycie lodowiska w Rawie Mazowieckiej. Całą imprezę zaplanowano w klimacie „Krainy Lodu”, dlatego też mile widziane są stroje nawiązujące do tej lubianej przez dzieci bajki. W programie zabawa z Elzą i Olafem, konkursy, animacje plastyczne, ale także przygotowanie strojów karnawałowych dla tych, którzy niczego nie zabiorą ze sobą. Na najmłodszych już teraz czekają liczne nagrody. 

Wydarzenie dla młodszych rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 16:00. Natomiast dla starszych uczestników ferii zaplanowano dyskotekę z DJ’em, która wystartuje o godzinie 16:30 i grać będzie do 18:00. 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a na każdego czekać będzie nie tylko masa atrakcji, ale także poczęstunek. Pokażcie, że Wy też macie moc! 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz