Jatki miejskie w Rawie Mazowieckiej otwierają się dla zwiedzających. Już teraz zapraszamy Was na małą wycieczkę

erawaKultura
komentarzy

Po blisko dwóch latach, jatki miejskie zmieniły swoje oblicze. Obiekt teraz stanie się prawdziwą perełką Rawy Mazowieckiej. 

Najpierw remont siedziby Muzeum Ziemi Rawskiej, później rewaloryzacja Parku Miejskiego, aż wreszcie rewitalizacja i rozbudowa Jatek Miejskich. Tak właśnie w Rawie Mazowieckiej przebiegają poszczególne etapy rewitalizacji miasta. 

I choć jatki dla zwiedzających oficjalnie otworzą się dopiero od listopada. Już teraz zapraszamy Was do zwiedzania, również tego wirtualnego. 

Z naszego materiału video dowiecie się czego tak naprawdę możecie spodziewać się po wizycie w nowym obiekcie Muzeum Ziemi Rawskiej przy ul. Mickiewicza 11.

„Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku zabytkowego dawnych jatek miejskich w Rawie Mazowieckiej”, została zrealizowana w ramach projektu pn. Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020. Wartość inwestycji to 4,8 mln zł, wysokość dofinansowania – 2,4 mln zł.

Dla zwiedzających Jatki Miejskie będą czynne we wtorki i czwartki w godz. 10:00-16:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00. Dla grup zorganizowanych zwiedzanie również w pozostałe dni robocze, ale po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Ze względu na aktualną, bardzo dynamiczną, sytuację epidemiczną dokładne warunki zwiedzania będą ustalane przed wizytą.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz