Pijany kierowca dachował w powiecie rawskim. W organizmie miał ponad 2 promile!

erawaPowiat
fot. sxc.hu
komentarzy

Stwarzał zagrożenie dla wszystkich, krzywdę zrobił tylko sobie. Mowa o 20-letnim kierowcy, który pijany szalał po drogach powiatu rawskiego. 

Policjanci zatrzymali mieszkańca Białej Rawskiej, który prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu zjechał na pobocze i dachował. Przyczyna tego zdarzenia jest jedna, młody kierowca forda w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu.

Na miejsce zdarzenia wezwana została również Straż Pożarna. Naszymi dwoma zastępami zabezpieczaliśmy to drogowe zdarzenie  – mówi Marcin Szymański, Rzecznik Prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Rawie.

Pijany kierowca zniszczył nie tylko samochód, naraził również swoje życie. Z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala św. Ducha w Rawie. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności – informuje Karolina Sokołowska, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Każdy wie, że wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu jest nierozsądne. Możemy stracić nie tylko samochód, prawo jazdy, ale i życie. Bądźmy świadomi, iż człowiek pijany jest zagrożeniem nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla siebie.

>>> O ostatnich wypadkach w powiecie rawskim czytaj na eRawa.pl  

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz