Jeden procent dla Mariusza Stykowskiego! Pokażmy, że potrafimy pomagać…

erawaMagazyn
komentarzy

Czasem pomoc innym nic nas nie kosztuje. Wystarczą chęci i odrobina zaangażowania. Przykładem takiego działania jest niewątpliwie przekazanie 1% podatku dochodowego na szczytny cel. Dziś na erawa.pl Mariusz Stykowski, mieszkaniec Rawy Mazowieckiej, który mimo wieloletniego zmagania się z chorobą, dopiero w tym roku po raz pierwszy postanowił poprosić o finansowe wsparcie.

Mariusz Stykowski choruje na postępujący zanik mięśni typu Backera. W chwili obecnej jest to choroba nieuleczalna, jednak bardzo ważna jest rehabilitacja i przyjmowanie odpowiednich suplementów. Aby jednak skutecznie się rehabilitować potrzeba pieniędzy. Jak mówi Mariusz Stykowski, zebrane środki chciałby przeznaczyć na dodatkowe godziny rehabilitacji oraz zakup odpowiednich suplementów i witamin. Obecnie Mariuszowi trudno zaoszczędzić pieniądze na dodatkowe leczenie. Jak sam mówi ciężko cokolwiek odłożyć z socjalnej renty, która w Polsce wynosi „aż” 597 złotych.

Aby przekazać Mariuszowi jeden procent wystarczy w rozliczeniu podatkowym wpisać KRS:0000325747. W rubryce „informacje uzupełniające cel” dopisać: MARIUSZ STYKOWSKI.

Mariusz za każdy 1%, także za pośrednictwem serwisu eRawa.pl, serdecznie dziękuje. Akcja promowana jest także podstroną na facebook’u, którą można sprawdzić tutaj.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz