Jeden z uczestników wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Dwóch poszkodowanych mężczyzn zostało przy roztrzaskanym pojeździe…

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

Kolejny wypadek w powiecie rawskim. Tym razem do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 725 w Wólce Lesiewskiej w gminie Biała Rawska. W wyniku zderzenia volkswagena golfa z ciężarowym dafem do szpitala trafiły dwie poszkodowane osoby. 

O dość nietypowym zdarzeniu rawska policja została poinformowana w piątkowy (2.03) poranek około godziny 7:30. Okazało się, że na drodze wojewódzkiej z Rawy Mazowieckiej do Białej Rawskiej doszło do wypadku, w którym zderzyły się ze sobą volkswagen golf oraz ciężarowy daf. 
– Wciąż nie znamy przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną wiemy, że dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitali w Skierniewicach i Rawie Mazowieckiej, natomiast trzeci z podróżujących volkswagenem golfem, prawdopodobnie kierowca, zbiegł z miejsca zdarzenia – mówi asp. Arkadiusz Chmielewski z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Gdy na miejscu pojawili się strażacy z KSRG OSP Biała Rawska, okazało się, że jeden z pasażerów volkswagena jest uwięziony w pojeździe. Ratownicy wykonali dostęp do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. 

Mundurowi do pomocy przywieźli także psa tropiącego, który podjął trop. Obecnie policja w Rawie Mazowieckiej prowadzi dalsze czynności, o wynikach których będziemy Was informować.

Na miejscu zdarzenia, oprócz funkcjonariuszy policji, pracowali również strażacy z dwóch zastępów JRG z Rawy Mazowieckiej, a także KSRG OSP Biała Rawska i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.  
Więcej zdjęć z tego wypadku możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz