Jesteście gotowi? Ruszają zimowe ferie a wraz z nimi Rawska Feriada

erawaKultura
komentarzy

Wszyscy na pokład! Program na okres dwutygodniowej przerwy przygotowany. Sprawdźcie z czego możecie skorzystać. 

Miejskie jednostki organizacyjne, kluby i stowarzyszenia zapewnią uczniom lokalnych szkół zajęcia podczas tegorocznych zimowych ferii. Plan przygotowany jest na wszystkie, wolne od szkolnych zajęć dni, aż do 26 stycznia.

Dużo wolnych dni i jeszcze więcej atrakcji. Ferie w Rawie Mazowieckiej na pewno zaliczyć będzie można do czasu przepełnionego interesującymi wydarzeniami, które startują wraz z początkiem laby. Specjalnie na ten okres przygotowano bogaty program zajęć, pozwalający spróbować różnych form aktywności kulturalnej, sportowej, czy rekreacyjnej.

Będzie czas na spotkania, wędrówki w świat bajek i filmów, odkrywanie talentów artystycznych, rywalizację sportową, smaczną  przekąskę i nawiązanie nowych przyjaźni. W programie ferii również: warsztaty z zakresu plastyki i ceramiki, gry i zabawy integracyjne, rywalizacja sportowa, jazda na łyżwach, pływanie, a przede wszystkim – wspaniała zabawa.

Startujemy już jutro (11.01), wraz z wydarzeniem „Bezpieczne Ferie”, o którym pisaliśmy tutaj. Na zakończenie natomiast, w ostatnią sobotę ferii (25.01) na terenie przy pływalni miejskiej Aquarium Centrum Fit Rawa, dla młodszych uczniów, zaplanowano Bal Karnawałowy, a dla starszych dyskotekę. 

Poznajcie szczegółowy program na każdy dzień. W tym roku program Feriady podzielono na jednostki i tematykę. Mamy nadzieję, że okaże się on bardziej przejrzysty. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz