Już ferie! Specjalnie dla Was przedstawiamy szczegółowy program dwutygodniowej laby w Rawie Mazowieckiej

erawaMiasto
komentarzy

Rawska Feriada z bogatą ofertą dla uczniów lokalnych szkół. Zimowe ferie w mieście zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. W programie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Całe dwa tygodnie, tyle wolnych dni czeka uczniów województwa łódzkiego. Nie chcemy jednak, aby dzieci i młodzież spędziła je w domach. Prezentujemy Wam cały plan zajęć i atrakcji przygotowanych w Rawie Mazowieckiej. Tak naprawdę już od soboty (9.02) do niedzieli (24.02) w mieście będzie można spróbować różnych form aktywności kulturalnej, sportowej, czy rekreacyjnej.

Będzie czas na spotkania, wędrówki w świat bajek i filmów, odkrywanie talentów artystycznych, rywalizację sportową, smaczną  przekąskę i nawiązanie nowych przyjaźni. Najmłodsi będą mogli skorzystać ze SNOWTUBINGu, który ponownie pojawi się na parkingu przy Miejskim Domu Kultury. W programie ferii również: warsztaty z zakresu plastyki i rękodzieła, gry i zabawy integracyjne, rywalizacja sportowa, jazda na łyżwach, pływanie, a przede wszystkim – wspaniała zabawa.

Na zakończenie, w ostatnią sobotę ferii (23.02) na terenie przy pływalni miejskiej Aquarium Centrum Fit Rawa, dla młodszych uczniów, zaplanowano Bal Karnawałowy z udziałem Pingwinów z Madagaskaru! 

Więcej o Feriadzie w naszym materiale wideo. Zapraszamy!!! 

Tu do pobrania I_tydzen II_tydzen.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz