Kabaret Paranienormalni już w niedzielę (10.10) w Rawie Mazowieckiej. Mamy dla Was szybki konkurs z biletami!

erawaKultura
komentarzy

Brakuje Wam powodów do śmiechu? Koniecznie wybierzcie się na Kabaret Paranienormalni, który obchodzi swoje 15-lecie. Grupa zawita w rawskim Miejskim Domu Kultury. 

Już w najbliższą niedzielę (10.10) zapraszamy Was do Rawy Mazowieckiej. To właśnie tu w ramach jubileuszowej Trasy VIP TOUR wystąpi Kabaret Paranienormlani ze swoim spektaklem „Bez znieczulenia”. Gwarantujemy, nie będzie powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie mieszankę nie tylko pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to najlepsza szczepionka na wirusa gorszego nastroju! 

Gościem specjalnym tego występu będzie aktor – Sebastian Cybulski.

Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie MDK, a także on-line na stronie biletyna.pl.

KONKURS
Możecie je także wygrać w naszym konkursie. Do Waszej dyspozycji oddajemy pięć podwójnych zaproszeń. 

Zadanie jest proste – napiszcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać bilety. Najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected] zostaną nagrodzone. Czasu jest niewiele, więc zabawa trwa do jutra (7.10) do godziny 17:00. 

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz