Kamienica przy skrzyżowaniu Miłej i Warszawskiej w Rawie zniknęła z miejskiego krajobrazu. W tym miejscu pod koniec ubiegłego roku wybuchł gaz…

erawaMiasto
komentarzy

Trwa rozbiórka kamienicy usytuowanej przy skrzyżowaniu ulicy Miłej i Warszawskiej w Rawie Mazowieckiej. Budynek ucierpiał pod koniec listopada ubiegłego roku, gdy wybuchł w nim gaz (o zdarzeniu informowaliśmy tutaj). Wtedy to konstrukcja obiektu należącego do Rawskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego została poważnie naruszona, co nie pozwalało na dalszą eksploatacje.

Rozbiórka budynku, w którym oprócz lokali mieszkalnych znajdował się sklep z dewocjonaliami, rozpoczęła się w kilka dni temu. To pierwszy etap prac związanych z zagospodarowaniem tego terenu. Jest spora szansa, iż w tym miejscu powstanie nowy budynek mieszkalny. Już kilka tygodni po wybuchu mówili o tym przedstawiciele ratusza. Jeżeli plany uda się zrealizować, w tym miejscu może powstać dwukondygnacyjny budynek mieszkalny. To szansa dla dwóch rodzin, które w wyniku zdarzenia straciły dach nad głową.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz