Po karmę dla duszy trzeba wyjeżdżać poza Rawę Mazowiecką? Absolutnie nie, baletowe widowisko przeniosło widzów do zupełnie innego świata!

erawaKultura
komentarzy

Balet na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej to zdecydowanie nie jest powszednie wydarzenie. Wtorkowy (12.12) spektakl „Dziadek do orzechów” okazał się być przepięknym widowiskiem. Żal jedynie pustych miejsc na widowni. 

Wczorajszy spektakl na deskach MDKu był z pewnością wyjątkowy. Nie tylko dzięki pięknej muzyce, ciekawej scenografii, barwnych kostiumów, ale przede wszystkim za sprawą baletu, który w Rawie Mazowieckiej pojawił się po raz pierwszy. Klasyczne widowisko baletowe „Dziadek do orzechów” choć na kilka chwil przenosiło do zupełnie innego, bajkowego świata. Artyści z IMPERIAL LVIV BALLET zaprezentowali historię wprowadzającą magię świąt. 

Trudno powiedzieć komu spektakl bardziej przypadł do gustu, starszym, czy młodszym widzom. Wiemy jedno, takich, zupełnie innych wydarzeń potrzeba nam w Rawie Mazowieckiej. Może następnym razem sala zapełni się po brzegi… Bo zdecydowanie warto. 

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć z „Dziadka do orzechów” możecie obejrzeć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz