Katarzyna Piasecka z nowym materiałem w Rawie Mazowieckiej. Mamy szybkie rozdanie biletów

erawaKultura
komentarzy

Lubicie stand-up? My bardzo, a jeszcze bardziej lubimy sprawiać Wam radość. Dlatego serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę tej formy rozrywki w Rawie Mazowieckiej. W sprzedaży wciąż ostatnie sztuki biletów. 

Stand-up No Limits, Pizzeria Level Up no i oczywiście my zapraszamy na ostatnie szlify nowego programu. Katarzyna Piasecka przygotowała świeży materiał stand-upowy i zaczyna trasę testową. Będziecie jednymi z pierwszych widzów, którzy już jutro (5.12) usłyszą najnowsze żarty Kasi. 

Support: Janusz Pietruszka.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

CENA BILETU:
w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 30 zł
Kto? Katarzyna Piasecka, Janusz Pietruszka
Kiedy? 05.12.2019, godz. 19:00
Gdzie? Pizzeria Level Up, Plac Wolności 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
Bilety: 25/30zł, dostępne on-line
Facebook

KONKURS 
W ostatniej chwili otrzymaliśmy od organizatora mały prezent. Jedno podwójne zaproszenie na jutrzejszy stand-upowy wieczór. Czasu jest mało, więc i zadanie szybkie i proste do wykonania. 
Aby zdobyć bilet na stand-up odpowiedzcie na pytanie – który raz Kasia Piasecka wystąpi w Rawie? Poprawną odpowiedź prześlijcie nam wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do czwartku (4.12) do godz. 9.00 na adres kontakt@erawa.pl, w tytule pisząc: STAND-UP. Zwycięży ten, kto jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi. 

Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz