Kiermasz świąteczny dla Andzi w rawskiej bibliotece. Przyłączcie się do wspólnego pomagania

erawaMagazyn
komentarzy

Wciąż trwa kiermasz świąteczny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej. Zebrane środki trafią na konto chorej Andzi Kocik z powiatu rawskiego. 

Chyba już każdy słyszał o zbiórce środków na leczenie małej dziewczynki z naszego powiatu. Na jej rzecz w sieci prowadzone są między innymi licytacje charytatywne, w różnych punktach w całym powiecie znajdziecie też specjalne puszki. Wszystkie środki zgromadzone podczas powyższych akcji przeznaczone zostaną na leczenie 9-letniej Andzi Kocik, która walczy z glejakiem.

Podobnie jest i tym razem. Jeszcze do przyszłej środy (7.04) włącznie możecie wziąć udział w Kiermaszu dla Andzi, zorganizowanym w rawskiej bibliotece. Na specjalnym stoisku znajdziecie ozdoby od inicjatorów akcji – Przedszkola „Ale bajka” Radziejowice-Tartak Brzózki, a także piękne, okolicznościowe kartki, które wykonali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pukininie.

Zajrzyjcie koniecznie, całe wydarzenie odbywa się oczywiście w obowiązującym reżimie sanitarnym. 

Andzię można wesprzeć także dokonując wpłaty poprzez zbiórkę na platformie siepomaga.pl lub na portalu Facebook, gdzie możecie dołączyć do grupy, to właśnie tam prowadzone są 
 
Pamiętajcie, dobo wraca. 
Previous Image
Next Image

info heading

info contentfot. MBP w Rawie Mazowieckiej

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz