Kierowcy uważajcie na ulicach Rawy Mazowieckiej. W mieście rozpoczęły się cząstkowe naprawy nawierzchni lokalnych dróg…

erawaMiasto
komentarzy

W Rawie Mazowieckiej rozpoczęło się pierwsze w tym roku łatanie drogowych dziur. Po kilku tygodniach prawdziwej zimy przyszedł czas na niecierpiące zwłoki prace. Jest to ważne głównie ze względów bezpieczeństwa. Cząstkowe naprawy będą trwały przez najbliższe dwa tygodnie.

Dziury są nie tylko denerwujące, ale przede wszystkim niebezpieczne. Po pierwsze, jak nic innego niszczą zawieszenia naszych aut, po drugie, mogą być przyczyną wypadków. Najazd na drogową wyrwę ze zbyt dużą prędkością, może zakończyć się utratą panowania nad rozpędzonym pojazdem.

Realizacja cząstkowych napraw została w mieście zaplanowana na około dwa najbliższe tygodnie. Ratusz prosi o ostrożność, bowiem drogi nie będą specjalnie zamykane na czas wykonywanych prac.
– Naprawami cząstkowymi objęte są drogi gminne w granicach administracyjnych miasta. Robotnicy będą pracować na ulicach Gąsiorowskiego, Jerozolimska, Jeżowska, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Parkowa, Piłsudskiego, Przemysłowa, Reymonta, Słowackiego, Sobieskiego, Solidarności, Tatar, Warszawska, Wierzbowa, Wyzwolenia, Katowicka – wylicza Anna Idzikowska, naczelnik Wydziału gospodarki komunalnej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz