[AKTUALIZACJA] Kilkadziesiąt złotych kosztują najprostsze czujki przeciwpożarowe. Warto pokusić się o taki wydatek i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Na eRawa.pl rozdajemy kolejne takie urządzenia…

erawaMagazyn
komentarzy

Są bezprzewodowe, posiadają własne zasilanie, mogą uratować nam życie. Mowa o czujkach czadu i dymu, których używanie promują w ostatnim czasie strażacy. Co ważne, koszt podstawowego urządzenia średnio nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Dziś w serwisie eRawa.pl ponownie okazja do zdobycia darmowych urządzeń, do rozdania mamy trzy kolejne czujki dymu.

Czujki przeciwpożarowe stosowane do zabezpieczania naszych domostw mogą mieć przeróżną charakterystykę. Są te najprostsze wykrywające jedną oznakę pożaru (np. dym, ciepło, czy dwutlenek węgla), są także te wielodetektorowe, które kompleksowo zabezpieczają nasze życie i mienie. Niezależnie od kwoty przeznaczonej na zakup urządzenia, warto zainteresować się tego typu przydatnymi gadżetami.

Świadomość wzrasta, o czym świadczyć może Wasze zainteresowanie naszym konkursem. Na pierwsze pytanie odpowiedziało kilkanaście osób (zobacz pierwszy konkursowy film), trzy najszybsze z nich otrzymają bezpłatne czujki dymu. Informacje jak je odebrać wyślemy na maila. Zwycięzcami są osoby posługujące się następującymi mailami: vo******[email protected] / krys*******[email protected] / a.l*****[email protected]

Dziś druga część naszego konkursu, kolejny film i następne pytanie. Do zgarnięcia są trzy urządzenia. Otrzyma je troje najszybszych Internautów, którzy odpowiedź na poniższe pytanie prześlą na adres [email protected].

W jaki sposób uchronić się przed zatruciem tlenkiem węgla? Wymień przynajmniej trzy rzeczy, o których należy pamiętać.

AktualizacjaZasady naszego konkursu były proste, nagrody trafiają więc w ręce osób, które wykazały się niezwykłym refleksem i oczywiście poprawnie odpowiedziały na nasze pytanie. Najszybsi byli k_kr***@gazeta.pl / dryb*****@o2.pl / cynio****@wp.pl to oni otrzymują czujki dymu, szczegóły dotyczące odbioru nagrody przesyłamy mailem. Dziękujemy jednocześnie za wszystkie zgłoszenia jakie nadesłaliście do nas w związku ze strażackim konkursem. Łącznie wpłynęło na nasz adres kilkadziesiąt maili.

Czujki dymu wykorzystane w akcji zostały dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz